Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: invalid input syntax for integer: "" LINE 1: select * from bip_kategoria where kategoria = '' and dzial =... ^ in /var/html/kuria.lomza.pl/admin/inc/function_menu.php on line 27 Warning: pg_numrows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/html/kuria.lomza.pl/admin/inc/function_menu.php on line 32 Diecezja Łomżyńska: Wystąpił błąd!

Diecezja Łomżyńska: Wystąpił błąd!

Strona główna »

Wystąpił błąd!

Umiłowani Bracia i Siostry!

Radosne bicie dzwonów w naszych kościołach obwieściło zbawienną wieść: Po dniach cierpienia, męki i śmierci na krzyżu, po dniach złożenia w grobie, Chrystus powstał, jaśniejący blaskiem chwały. „Zwyciężył płacz i cierpienie, pokruszył piekła kajdany.”(z Hymnu Jutrzni Niedzieli Wielkanocnej).
Przekonali się o tym świadkowie: niewiasty, które pierwsze ujrzały odsunięty od grobu kamień; Piotr, który wszedł do wnętrza i zobaczył leżące płótna oraz chustę; Apostołowie zgromadzeni w Wieczerniku; uczniowie, ci w drodze do Emaus, jak i ci nad Jeziorem Tyberiadzkim.
Przekonujemy się o tym i my za każdym razem, kiedy we wspólnocie braterskiej, jako Jego Kościół, gromadzimy się na sprawowanie Eucharystii. Odnajdujemy w Nim bowiem dziś Tę samą, żywą Miłość, która dwa tysiące lat temu otworzyła grób i rozerwała pieczęcie, która wybiegła na świat, by głosić nowe życie.
Ten sam Kościół przez wieki miotany rozmaitymi wichrami, uderzany deszczami i wezbranymi potokami (por. Mt 7, 25) trwa nieprzerwanie i głosi niezmiennie, że jesteśmy odkupieni drogocenną Krwią Jego Założyciela i powołani do nowego życia.

Wraz z Księżmi Biskupami życzę Wam – moi umiłowani Diecezjanie – aby Zmartwychwstały Chrystus wniósł w rozmaite sytuacje, które Was spotykają w życiu: radość i pokój oraz pewność, że On jest jedyną nadzieją człowieka.

+ Janusz Stepnowski
Wasz Biskup

Łomża, dnia 26 marca 2012 r.
N. 483/B/2012

Opublikował(a): Administrator

Data powstania: pon, 02 kwietnia 2012 17:56
Data upublicznienia: pon, 02 kwietnia 2012 17:59
Zaakceptował(a): Administrator
Artykuł był czytany: 19358 razy
Drukuj
Copyright @ 2011 Kuria Biskupia w Łomży!
Wykonanie strony SPEEDi