Diecezja Łomżyńska: Komunikat nowi doktorzy w Diecezji Łomżyńskiej - Ks. Jerzy KACZYŃSKI, Ks. Krzysztof KNAJP

Strona główna » Aktualności » Komunikaty Kurii

Archiwum

Komunikat nowi doktorzy w Diecezji Łomżyńskiej - Ks. Jerzy KACZYŃSKI, Ks. Krzysztof KNAJP

Dnia 30 kwietnia 2013 r. na Wydziale Teologii Katolickiego Uniwersytetu w Ružomberku na Słowacji miała miejsce publiczna obrona dysertacji napisanej przez

Ks. Jerzego KACZYŃSKIEGO nt. "Kościół strażnikiem nierozerwalności małżeństwa na podstawie wyroków o stwierdzenie nieważności małżeństwa i o separację rozpatrywanych w Sądzie Biskupim w Łomży w latach 1947-1983”, pod kierunkiem Ks. prof. dra hab. Stanisława Łupińskiego, Rektora Akademii Polonijnej w Częstochowie.

Ks. Krzysztofa KNAJPA nt. "Ochrona prawa rodziców do religijnego wychowania dzieci zgodnego z przekonaniami religijnymi rodziców w Dokumentach Prawa Międzynarodowego, Magisterium Kościoła Powszechnego oraz w wybranym Prawodawstwie Kościoła Partykularnego w Polsce", pod kierunkiem Ks. prof. dra hab. Stanisława Łupińskiego, Rektora Akademii Polonijnej w Częstochowie.

Księdzu Doktorowi Jerzemu Kaczyńskiemu i Księdzu Doktorowi Krzysztofowi Knajpowi gratulujemy tego osiągnięcia naukowego i życzymy dalszej owocnej pracy naukowej i duszpasterskiej.

Ks. Tadeusz Śliwowski
Kanclerz Kurii

Łomża, dnia 8 maja 2013 r.


Opublikował(a): Administrator

Data powstania: śr, 08 maja 2013 12:57
Data upublicznienia: śr, 08 maja 2013 12:58
Data przejścia do archiwum: 2013-05-11 11:42:01+02
Zaakceptował(a): Administrator
Artykuł był czytany: 2091 razy
Drukuj
Copyright @ 2011 Kuria Biskupia w Łomży!
Wykonanie strony SPEEDi